Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak amikor masztiznak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak amikor masztiznak, a makkon huzogatják, vagy a makkról hátrahúzva csak a törzsön a bőrt?

Figyelt kérdés
Akinek fitymaszűkülete van az gondolom csak rajta. Van olyan is akinek amikor merevedése van, hátracsúszik magától, és amikor lelankad vissza csúszik a makkra?

szept. 8. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Rajta a makkon
A makk csupaszon van rázás közben
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Makkon le-fel, csak úgy csattog!
szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A makkon húzogatjuk a bőrt fel-le, a szexuális izgalom hatására nedvesedik a makk, amitől jobban csúszik a bőr.
szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát masszázs olaj, bőr hátra húz egyik kézzel, a másik kezemmel pedig a makkomat így masszírozom, hatalmas élvezet.
szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkabb a makkon es neha hatra-hatrahuzom.
szept. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A makkot is izgatom úgy.
szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A makkom alján a fitymakantárt dörzsölhetem az ujjammal, vagy vízsugárral csapatom, nekem ott a G pontom.
szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szűkületem van, így nem is tudom máshogy, de ha elképzelem, hogy milyen lenne felhúzni a bőrt és úgy csinálni - hát nem tetszik. Akkor is úgy csinálnám, mint most.
szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ezt nem lehet elkepzelni, meg kell tapasztalni. Amugy miert nem oldod meg a szukuletet?
szept. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Mert nem okozott eddig semmi kellemetlenséget. Sajnos igazi szex még nem volt, azt nem tudom, abban mennyire lenne akadály. Kézzel meg jó így is.
szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!