Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan rejtenétek el a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rejtenétek el a szexuális segédeszközöket?

Figyelt kérdés
Pár hónapig szingli voltam és van egy pár darab szexjátékom.Műpuncik,guminő,prosztata vibrátor,péniszgyűrűk és egyebek.viszont most ott tartok hogy összeköltöznék egy lánnyal és nem tudom mit tegyek velük..néha célozgattam ilyen dolgokra nála de nem igazán hajlik ezekre a dolgokra..pár éve volt hasonló eset, de akkor csak egy műpuncim volt és kidobtam egy kukába..viszont most több mint 100ezres "értékről" van szó..és nem szeretném kidobni..ti jártatok már így? Mit tettetek vagy tennétek? 28f

szept. 8. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, ha összeköltözést terveztek, komoly a kapcsolat, szerelem. Nem titkolnám előtte. Ha szeret, akkor elfogadja és megérti. Az is előfordulhat hogy neki is van ez-az... :)
szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elrejteni? Nem egy holttestről van szó. Mindenkinek van olyan saját cucca, amihez másnak semmi köze. Egy összeköltözés ezen nem sokat változtat.
szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laylah ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy zavarná-e, ha megtartanád, szingli korodból maradtak és sokba kerültek, nem szívesen dobnád ki, de mondjuk valami zugban elférne-e egy dobozban.
szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg ha van szingli haverod odaadhatnad neki.
szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség híve vagyok, elmondanám neki hogy mim van. Jobb mint dugdosni előle, kockáztatva hogy egyszer lehet úgy is megtalálja majd.
szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!