Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek bejön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek bejön az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Lassan a barátommal 1,5 hónapja nem találkoztunk ( a munkája miatt) , és arra gondoltam h ha hazajön, akkor valami szexi fehérneművel lepem meg Őt.

Vagy ne bonyolítsam túl, mert ez titeket nem szokott érdekelni?


Nyilván megkérdezni azért nem fogom tőle, mert azt szeretném ha meglepi lenne.

Ha gondoljátok csatolok képeket h milyenekre gondolok ( csak a fehérneműkről)


szept. 7. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem a sexi fehérneműket. A csipke meg ilyenek el is vesznek a látványból. Egy jó melegítő nadrág és egy haspóló viszont nagyon bejönne. A lényeg hogy látszódjon az alak de azért picit legyen is rejtve hogy tudjon fantáziálni az ember. És könnyen alá is tud nyúlni. Meg alapjáraton sexi 😊
szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Engem egy seggnyalással kombinált szopás az előszobában jobban beindítana, mint bármi más...
szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen figyelmesség mindig jó ötlet! Nyilván nem csak emiatt kivánsz meg valakit, de azért nekem mindig ad egy kis plusz izgalmat ha meglátom :)
szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulnék ki, én biztos örülnék, tetszene, de ha 1,5 hónapja nem láttam a párom akkor az a ruha nem sokáig lenne rajta...
szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!