Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek fordult már elő ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult már elő ilyesmi?

Figyelt kérdés

Eddig csak nálam fiatalabb csajokkal volt dolgom. Én 30 vagyok és huszonéves nőkkel voltak kalandjaim. Jó volt velük a szex, nem panaszkodom.

Viszont néhány hete az edzőteremben ahová járok megismerkedtem egy nagyon formás, csinos 52 éves nővel. Mikor szexre került a sor, sokkal jobban élveztem, mint bármelyik fiatalabb partneremet. A farkam csak úgy okádta a spermát és úgy éreztem bármeddig bírnám. Életem legjobb szexuális élménye volt. Történt már valakivel hasonló?



szept. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverommal, bár az ő véleménye szerint az 40-50+ es nagyon tapasztalt de test már nem igazi, míg a fiatal tini 20-on évesek pedig testre jó de nagyon unalmasak, a kedvence a 30-as ami kombinálja a testet és tapasztalatot egyben
szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg(28 évesen) van viszonyom egy 48 éves nővel. A szex fergeteges, én többet is szeretnék, ő sajnos csak a kifogásokat keresi,hogy mit szólnának a gyerekei, stb.

A szex viszont jobb vele mint bárkivel eddig

szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!