Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Exednek volt olyan pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exednek volt olyan pozitív tulajdonsága az ágyban amire szívesen gondolsz vissza ,és nagyon élvezted?

Figyelt kérdés
szept. 3. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Volt. Imádta a szájba élvezést!
szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázst csinált nekem
szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon szeretett szopni, szívesen, gyakran és nagyon jól csinálta, mindig lenyelte és gyakran anál végén is szájba kérte.
szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelmes és türelmes volt. Ennyit szerettem.
szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azaz igazság, hogy szexuális értelemben nem volt olyan, aki ne lett volna defektes valahogy. De én is az vagyok.
szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy, akire évek után is ki tudom verni. Magas, vékony volt, nem rossz cickókkal, sötétebb bőr, sötét haj, az ideálom.

Nagyon salátás puncija volt, imádtam, minden alkalommal kinyaltam, akkor elment a nyalástól. Nálunk nem az volt, hogy ő szopott le „gyorsban”, hanem én nyaltam ki sokszor további szex nélkül. Szerencsére, szégyenlős sem volt, magabiztos volt az ágyban.

Könnyen el tudott menni, a nyalás után a „rendes” szex alatt is még egyszer elment.

szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Eddig eggyetlen 1 volt, aki szerette a 3ast,fiúval is lánnyal is és a BDSM-et is. Soha nem felejtem el.

Sajnos azóta valamiért nem találom sehol, pedig újra jó lenne.😊


Ha netán olvasod, írj😀

szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt, kettő is. Mindent megtettek
szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt jópár, aki istenien szopott. Vagy olyan, akinek a punciját mintha a farkamra öntötték volna.
szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!