Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar Péter, mint pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar Péter, mint pasi?

Figyelt kérdés
Nekem nem az esetem, de nagyon erős szexuális kisugárzása van, nem ugranék el előle.
szept. 1. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Big dick energy
Kipróbálnám
Elmegy
Inkább Orbán
Nem az esetem
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
És neked milyen a szexuális kisugárzásod?
szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Meg dugnam 55/f Macipasi vagyok :P
szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy bírom az ilyen tipusú kérdéseknél tulnyomó részt mindig offolás van meg lehúzás,a való életben meg sokuk meg másképp cselekedne.

És nyilván nem mindenkire értem,mert biztos hogy senki sem tetszhet mindenkinek,de én egyszerűen nem hiszem el hogy mindig ez a forgatókönyv,hogy x-y tetszik? -á nem az esetem..stb

szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Unalmas már
szept. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát pedig nekem sem az esetem, ez nem azt jelenti, hogy szarul nézne ki, csak azt, hogy nem indítja be ezt a típusú fantáziálgatást nálam, mert szexuálisan másmilyen férfiak vonzanak. Egyébként eddig csak itt találkoztam ezzel a Magyar Péter-áhítattal, ami a külsejét illeti, semmi más platformon.
szept. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Hármas vagyok. Itt nem Magyar Péter a lényeg,hanem hogy ez itt általános jelenség amit írtam.

szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!