Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold párok női tagja ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold párok női tagja ha a férj szeme láttára le fekszik egy másik , idegen pasival , akkor a feleség érez valamit a másik pasi iránt , vagy képes érzelmek nélkül is szexelni más férfival a férje előtt ?

Figyelt kérdés
szept. 1. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Azért a vibri vagy egy férfi nem ugyanaz!
szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én nejem azt mondta ha nem is szerelem,de némi vonzalom,"kémia" legyen köztük.Első randin ritkán fekszik le valakivel.
szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez azért egy igen veszélyes (játék ) lehet érzelmileg .
szept. 1. 19:22
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem a szemem láttára lefeküdt egy másik pasival, mert felcsigázta a fantáziáját. Az is egy fajta érzelem. A fiú nem idegen volt, hanem a legjobb barátom.
szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem féltél bevonni ismerőst ilyenbe?
szept. 4. 20:50
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Sőt! Biztonságérzetet nyújtott mindkettőnknek.

Ahogy azt a hozzászólásomban is írtam, a mi esetünkben konkrét pasashoz kapcsolódott a vágy, nem az absztrakt vágyhoz kerestünk megfelelő férfit.

szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Csak egyszeri alkalom volt , vagy gyakrabban voltatok így együtt ?

Ma is tart még ez a kapcsolat köztetek és a barátoddal ?

szept. 5. 23:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy több éve tartó, harmonikus hármas szex kapcsolat.
szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Így működnek a cuckold párok. A beszállótol csak a szex kell. Akikhez én járok ott sub hajlamú csaj van. Alázni, csicskítani kell a csajt. Sokszor csináljuk videohivasban, nincs is jelen a férje mert izgatja hogy használják a párját de szégyen érzete is van hiszen férfi. Fura volt amikor elkezdtem ilyen párokkal ismerkedni de ráhangolódtam és megertettem a cuckold párokat.
szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18/

Akkor ezek szerint ez a felállás így , jól bevált és egy tartós 3 as kapcsolattá nőtte ki magát , amihez gratulálok .

szept. 8. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!