Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt már olyan, hogy egyéjszakás kapcsolatot kezdeményezett nálad egy pasi, de Te elutasítottad? Hogy történt?

Figyelt kérdés

aug. 30. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Nem történt még ilyen.
Volt már rá példa.
12 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%
Fesztiválon történt egy argentin fiúval Belgiumban. Semmi extra nem volt
aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Volt már,de társaságban voltunk,mindenképpen rám szeretett volna rám mászni,ennek jelét adta.Én is hibás voltam,mert mást engedtem neki,smároltunk meg tapizott.Nem értette meg,hogy nincs olyan hely ahol nem vehetnének észre a barátaink,Szabadban voltunk,és nem úgy megy ,hogy egy eldugottabb helyen el kezdünk szexelni.
aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam neki hgoy nem akarok élni a lehetőséggel.
aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Volt. Eléggé ittas voltam.

Mondtam a srácnak, hogy képes lennél így haza vinni és kihasználni az alkalmat? Válasza: Persze.

Koptatás lett. (1. bármennyire ittas vagyok ittasan sem szedek össze olyan pasit, aki józanul sem tetszene. 2. ittasan sem fekszem le olyannal, aki ezt kihasználná.)

Buliban oda jön egy jó srác. Tényleg 10/10es volt. Mondja szia dugunk?

Mondom tessék? Jössz dugni? Mondom bocs, de ilyen felvezetéssel nem. Hát akkor ennyit is érsz... Mondom rendben, de szeretem a partnerem nevét tudni legalább, mielőtt magamba engedem bármelyik testrészét is. Meg számomra az előjáték ágyon kívül kezdődik.

aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem minden csajjal elöfordult már. 😂
aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Elég ezen az oldalon bármire válaszolni szexuális kategóriában és több száz ilyen van
aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!