Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, benne lennétek édeshárma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, benne lennétek édeshármasban két fiú egy lány felállásban is, vagy csak a két lány jöhetne szóba nálatok?

Figyelt kérdés
Miért igen illetve miért nem?

aug. 29. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem töbször is töbféleképen és nsgyon jó izgató csak sasnos nehéz hozzű éányt találni
aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam 2F1L felállásban, szuper volt. 2N1F fantáziában izgat, gyakorlatban szerintem nem bírnám megdugni mindkettőt, és nehéz 2 csajra figyelni, hogy minden jó legyen.
aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen kipróbálnék egy ilyen két pasi egy nő felállást. Igazából azért izgatna, mert jó lehet látni, érezni, ahogy a nő mennyire élvezi a kényeztetést két farokkal.

Hol lehet jelentkezni? 😀

aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de csak hetero alapon. Ha oda figyelünk a nőnek nagyon brutál élmény
aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a 2F 1L az alap szexuális felállás, mert így vesztettem el a szüzességemet 15 éves koromban :)


Így egyértelműen benne lennék, és vágyom is rá.

szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak két lánnyal!
szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hetero alapon benne lennék, max olyan fér bele, hogy a lány punciját kinyalni pózváltásnál, de a másik pasival nem homokozok, nem kardozok😁 27F
szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!