Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikkor idö pontot kérdek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikkor idö pontot kérdek egy Rosszlánytól,amikkor felhivjátok azt a csajt akihez mentek ,miképen sźolidjátok meg ,kérdek töle idöpontot ,miképen beszéltek velle telefonban? ,idöpont hely egyeztetés miatt.

Figyelt kérdés

PL szia Linda Rosszlányok.hurol látalak meg és idöponont, egyeztetés és 1óra áráért hivtalak ..

elmennék hozzád vagy melyik lenne megfelelöbb, beszéd vagyis megfelelö szavak?

Jártatok már úgy mielött rosszlányhoz mentek ,felhivjátok de erre lecsapja ,teljesen oknélkül telefont?


aug. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hú barátom, bocs, de ha annyira életképtelen vagy, hogy egy időpontot nem tudsz magadtól leegyeztetni egy k.rvával akkor tényleg eléggé veszett fejsze az "ügyed".

Felhívod, szia a rosszlányokon láttam a hirdetésed (amit egyébként is tud, mivel "munkatelefont" használnak, azaz csak erre az ott lévő számot), mikor lenne időpontod, milyen áron dolgozol, mi van benne az alapárban? Ennyi, a csaj úgyis elmondja mi mennyi, mit vállal s visszakérdez mikor mennél.

aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ok nélkül nem csapják le a telót, csak ha azt érzik h. roma van a túlvégen, vagy idióta a fószer.
aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1/2miért lennék élet képtelen udöpontot kérnintölük?normálisan felhivom ,szia rosszlányokon látalak meg idöpontot egyeztetnék és 1órába mit válapsz el?erre lecsapja mert 35 éves léttem re azt hizzik taknyos 16-15éves srác lennék,de felnö 35 éves férfi vagyok,le ellenöriztem igy van és tényleg fiatalabnak hangzik hangom de amikkor sikerül idöpintot kértem ,elmennem hozzá ,rögtön látták 35 éves vagyok csak hangom mikrofonban gyerekesen hangzik.
aug. 29. 14:26
 4/4 Pumped_Gabo válasza:
78%
Nem lenek a krva helyeben jol fizesd meg
aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!