Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan lányt a csúcsra juttatni akinek túl érzékeny a csiklója és emiatt kb 5 perc után nem bírja a nyalást?

Figyelt kérdés

Ujjaztam, dugtam, nyaltam. Azt mondja jó neki, de tudom, hogy nem élvezett el. Nem kommunikál semmit. Csak fekszik.


Hogyan lehet egy ilyen nőt kielégíteni??



#orgazmus #csiklóérzékenység #Zéró kommunikáció
aug. 28. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha neki mindeghogyan jó, az azt jelenti, hogy fogalma sincs, mi az ami az orgazmusig vezeti. Kérdezd meg, hogy önkielégíteni szokott-e, okozott-e már magának orgazmust. Amúgy hány éves?
aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem volt neki orgazmusa még.


Egyszer nyalás közben nagyon elkezdett remegni, de mondta, hogy hagyjam abba elég neki.


Amikor hátulról dugom mindig azt mondja, hogy nagyon jó és látom is az arcán, de orgazmusa nincsen.


Igen kommunikálnia kéne vagy még kéne mutatnia, de egyiket sem csinálja.


Mindig az a válasz, hogy neki jó így. Látom a fején, hogy nem akar erről beszélni. Vagy mert szégyenli, hogy ő sem tudja, hogy mi a jó neki vagy csak nem szereti ezt a témát.


Volt mikor mondta nekem, hogy imádja ahogy élvezek. Mondtam neki, hogy én is nagyon szeretném látni ahogy ő élvez. Erre nem reagált csak azt, hogy neki jó így. Kérdeztem, hogy de, hogy jó neki? Nem jött válasz..

aug. 29. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!