Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már ilyesmi sztoritok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyesmi sztoritok?

Figyelt kérdés
Amikor már sötét van, lementek pl. a Balaton partra és bementek a vízbe (akár egyedül, akár társaságban). Ilyenkor ugye az emberek többsége meztelenül fürdik. Volt olyan, hogy egy idegennel, esetleg egy egész társasággal találkoztatok ott a vízben és lett egy kis huncutkodás, esetleg szex vagy valami különleges élmény?

aug. 28. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ehhez nagy szerencse kell sztem. De remelem nem :D
aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Még csak nem is pisilnék a balatonba ha nem muszáj,nemhogy még ott szexeljek.

Na nem mintha a férfiak nagy részének tartania kéne bármi ilyesmitől

aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Volt igen
aug. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Mesélnél kicsit részletesebben? :)
aug. 28. 08:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Baráti társasággal mentünk, fiúk/lányok vegyesen. Tizenévesen.

Fürdőruhában mentünk be a vízbe, de bent mi csajok levettük a bugyit, a fiúk meg a gatyát.

Aztán volt egy kis tipi-tapi a víz alatt... ;)

Izgi volt nagyon! Szüzek voltunk még többségében, akkor fogtam életemben először kezembe fiúk farkát. :)


36N

aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy láttam egy csapat fiatalt meztelenül, de elkerültem őket, nem akartam megijeszteni a tiniket. Szex biztos nem volt a vízben, esetleg utána.
aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Volt, parton iszogattunk 2 baratommal, odajott par csaj, elbeszelgettunk, aztan bementunk veluk meztelenul furdeni, ott csak simi, csok, kezi kenyeztetes, utana ki az oltozo csigaba es ott ujjazas, szopas, vegen arcra elveztem, cs csaj meg elment kb 5 perc alatt a kezemtol. 10 eve volt kb de ugy emlekszem, mintha most lett volna. :)


36F, akkor 26F :D

aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi haverokkal mentünk nyaralni a Balcsira. A szálláson is sokat dugtunk, de a vízben is muszáj volt. Egyszer volt, hogy jött még két fiú és két lány akik látták hogy szex van a vízben, a fiúk akartak csatlakozni, végül is belementünk. Utána meg lettek hívva hozzánk a nyaralóba még bulizni egy kicsit, ott a két lány is meg lett dugva rendesen!
aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
#8 Szep az almodozas.......
aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Gimis nyári táborban anno fiúk lányok vegyesen pucéran fürödtünk

Aztán volt szex is meg orál is

aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!