Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Elő szokott fordulni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elő szokott fordulni, hogy a barátnőtök jelez nektek, hogy most ő kívánja jobban a szexet?

Figyelt kérdés
Mert általában mi lepjük meg ezzel a párunkat, mi kezdeményezünk, de van olyan is, amikor arra ébredek, hogy a barátnőm dörzsöli hozzám a puncust... Nálatok is?
aug. 27. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ott biztos ahol egy ágyban vannak reggel is.
aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte sosem, az is igaz hogy én (férfi) mindig kívánom őt, tehát amikor csak látok rá lehetőséget kezdeményezek, sajnos az esetek többségében le vagyok pattintva és nem lesz semmi.
aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom, 4-5 olyan csajom volt, akik gyakran kezdeményezték a szexet, nem várták meg, hogy é izgassam fel őket. Szóval nem ritka az ilyen.
aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk így naggyabol 10/3 szor ő kezdeményez. Tehát legtöbbször én de megesik hogy este fáradtan vagy napkozbe hirtelen rájön és akkor ő mászik rám


F/24

aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!