Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen még szűz vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen még szűz vagyok az még nem hátrány?

Figyelt kérdés

Haverok sincsenek mert kicsit zárkózottabb vagyok az átlagnál.

Voltam már nővel de csak simogattuk egymást nem akartam szexet. :)


aug. 27. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Jaj meg most munkanélküli is vagyok a szüleim tartanak el

29 ferfi

aug. 27. 20:52
 2/8 A kérdező kommentje:
Van okom szomorkodni?
aug. 27. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Add fel ennyi volt
aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A kérdés kamu, rajtam gúnyolódik valaki.
aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Már rég hátrány. Olyan 18-20 nagyon nagyon max 22 év az elfogadható. Tehát úgy kb 10 évvel lépted túl a normális kort.

Ha valóban szűz vagy akkor ezt buktad vagy nagyon sok pénzed megy majd prostikra.

És majd olyan 10-15 év múlva lesz esélyed öreg dagadt elvált elhasznált nőkre

aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem vagy elkésve. Van olyan férfi ismerősöm, aki 30 évesen még szűz volt, 33 évesen megnősült.

Szerintem gátlásos vagy és szorongó, az gátol. Ha egyedül ezen nem tudsz túllépni, keress egy jó pszichológust, ő ad jó tanácsokat és hidd el, sikerülni fog. Az se rossz ötlet, hogy először szexpartnert keress laza kapcsolatra, mert a gátlások levetkőzésében segít. Egy idősebb nő jó lenne erre. Sok negyvenes keres kalandra korodbeli férfit, van, aki szereti is a szűz fiút tanítgatni. Utána elkezdhetsz komolyabb kapcsolatot keresni. Lehet, hogy 10 év múlva tartós kapcsolatban, vagy házasságban fogsz élni.

aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Átlátszó kamu.
aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem 😊
aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!