Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ha valaki a popotak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha valaki a popotak nyalja, miert izgato szamotokra?

Figyelt kérdés
Tortent mar ilyen?
aug. 27. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Mert az is erogénzóna és teljesen más mintha a puncimat nyalna
aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki szeretnem probalni, csak felek, atvisz at a nyelvevel szennyezodest... persze, elotte jol megmosom.
aug. 27. 15:08
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy ha csikiz, ne pukizzam el magam nevetes kozben. Izgulok
aug. 27. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Történt ilyen, anélkül hogy megkérdezte volna, a pasi csak áttért és elkezdett nyalni ott a puncim helyett. Nekem így nem volt izgató, inkább kellemetlen és azóta sem vágyom rá.
aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Uhh, kerdezes nelkul gaz
aug. 27. 15:09
 6/15 anonim válasza:
100%

Altalaban szex elott lezuhanyzom, de amugyis napi ketszer szoktam. Igyekszem mindig tisztan tartani magam ott lent, igy nem erhet kellemetlen meglepetes.

Amugy szuper erzes, nagyon izgato. Az a legjobb, amikor hatulrol nyal, es a kezevel alam nyul, es igy dupla elvezetet nyujt. Ott nyal, ahol er. Nekem egyaltalan nem kellemetlen, mert a Ferjemmel, mindketten oda figyelunk az intim higieniara. Na, en ot nem nyalom ott, mert az szamomra tiltott zona, illetve en sem vagyok ra, mert ferfiatlannak tartom.

aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat
aug. 27. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát mert ha erős szorulásom van, akkor könnyebben kijön közben/utána a sok "Barnabás", esetleg "Brassói gyors".
aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, haha
aug. 27. 17:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha nyelvelik a popsim, izgató számomra.
aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!