Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos nőként idővel lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nőként idővel lehetek bombázó, amennyiben hosszabb távon prostiként dolgoznék?

Figyelt kérdés
Már egy ideje foglalkoztat a gondolat, csak nehéz rávennem magam. Nem vagyok elégedett a külsőmmel és főleg nem vagyok elégedett az anyagi helyzetemmel. Miközben fullos nő szeretnék lenni és luxusban élni. Hallani és olvasni mindenfélét. Ez tényleg lehetséges?

aug. 26. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok. Én is szeretnék sok pénzt, de prosti az nem lennék, én sem tartom magam szépnek, de annyira nem alacsonyítom már le magam hogy szét tegyem random pasiknak a lábam. Tudod hogy lett pénzem? Mi mentem németországba, ott éltem egy ismerősömnél ameddig össze nem szedtem magam (segítettem neki számlákat fizetni a fizumbol amiket ott használnam havi szinten).

Most ott tartok hogy el költöztem tőle vettem háziállatokat, el megyek velük állatorvoshoz ha szükséges, el megyek velük nyaralni évi 2x, megvan mindenük és nekem is amire szükségünk van. Minden nap van kajánk 1 kutyám már sulizik a többi még ovizik.

Semmi pénzért nem változtatnák az akkori döntésemen. Csak találd meg magadnak a megfelelő munkát és lesz pénzed is

szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!