Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj lehet velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj lehet velem vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat dolgozok és sokszor érzem azt hogy szexelni nincs kedvem. Viszont vágyok a párom közelségére és orálisan kényeztetni szinte bármikor van kedvem. Nekem jól esik az intim kapcsolat anélkül, hogy viszonozná. Engem ez nem zavar, de felmerült bennem, hogy ez normális? Ha kipihenem magam (ami sajnos ritka) akkor nyitott vagyok és igénylem a kölcsönös szexet.

(Nem kérek privát üzeneteket)


aug. 26. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Teljesen normális, és ezzel nincsen semmi baj! Lehet hogy a fáradtságtól nem érzed úgy hogy ezt szeretnéd, régebben ez velem is előfordult viszont amikor egy hosszabb szabadságra mentem (14 nap) a párommal szinte minden nap “csináltuk” úgyhogy emiatt ne aggódj ez teljesen normális!:)
aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled, csak túlhajszolod magad, ennyi. Természetes, hogy hulla fáradtan kevesebb energiád van komolyabb menetekhez, ezáltal kedved sincs annyi hozzá.
aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnődnek elég így akkor semmi baj nincs vele. Ha neki furcsa, több kell akkor van baj. Tőle kéne kèrdezni nemde?
aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó én vagyok a nő
aug. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!