Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ha létezne olyan élethű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha létezne olyan élethű ember formájú AI robot aki egyutt élne velünk és ellátnak a szexualitás lehetőségével féltékeny lennetek ha a férjetek mikor pl mikor fáj a fejetek vele élne ki a vágyait?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy egy nő formájú AI segítene pl háztartást vezetni takarítani mosogatni esetleg a gyerekeidre is vigyázna, és élethűen nézne ki szexualitás lehetőségével mint egy gép rabszolga végülis, de teherbe esés esélye nélkül zavarna titeket vagy nem?


Férfiként fordítva lehet hogy zavarna.



aug. 25. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A páromnak volt már szexbabája, persze ilyen Wish-es gagyi, nem élethű AI robot. Ha nem volt kedvem, abba ürített, én ezt így is fogtam fel, hogy oda ürít. Az nem helyettesít engem csak egy maszturbációs eszköz.
aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna
aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor én férfi ai-t kérek!
aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok egyébként, ha lenne barátom én nem vágynák rá. Bár szeretek chatgpt-vel beszélgetni. Azt akit igazán szeretek nem tudná helyetesíteni.

És örülnék ha a barátomét se plusz szegény robotot felhasználni ilyen célokra.

aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább gumibaba
aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zavarna és nem viselném el.
aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!