Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés nagy vagy kimondo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nagy vagy kimondottan hatalmas mellű nőként melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz és egyben izgató?

aug. 25. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Kb olyan mint nagyfarkúként óvszert venni. Szinte reménytelen


F35

aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Kinek lenne izgató vásárolni te lökött.
aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nehéz volt, kicsit sem izgató és borzalmas az önértékelésnek. Ott állsz már a harmadik boltban és nézed a tökéletes kisebb keblű nőkre tervezett csodákat, amik rád sem mennek vagy borzalmasan állnak, emiatt kb. sírhatnékod van. Kb a cuccok 2/3-ada kiesik a fazon miatt. Én ilyenkor sosem éreztem magam szexinek.


(Segített, hogy megtaláltam azt hogy mi az ami működik nekem, és már nem ilyen H&M meg Tezenis katalógusokból próbálkozok a divatos darabokkal. Kicsit az önértékelésem is jobb.)

aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Most olyan választ várnak, hogy szétélvezem magam attól, ha felveszek egy melltartót a 85D-s melleimre?
aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
4. Nem várnak, csak a kérdező akar ilyet hallani!!!
aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ja.. ők kimondottan felizgulnak a pénztárnál fizetéskor :D :D
aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Laylah ***** válasza:
Egy szó. Csőd.
aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan érzés mint a boltba lemenni kenyérért, teljesen természetes...
aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Macera. Kb sehol nem kapok. 80G méret sehol nincs kb. Keszíttetni szoktam. Az viszont elég izgi mikor méretet vesz a szabó. Néha meg húzni is szoktam kicsit. Elég jó pasi. 28N
aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9.

Akkor ne tétovázz sokat, hátha kapható lessz rá, hogy megpuszilgassa azokat a szép nagy csodákat.

Szerencsés párod van, az biztos. Én mondjuk nehezen tudnék eggyütt lenni egy hatalmas mellű nővel, mert már a látványtól eldurrannék, és aktus már nem nagyon lenne. 😢

aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!