Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyultok a férfi orgazmushoz?

Figyelt kérdés

Mi okoz nagyobb élményt?

Ha látjátok, ahogy spriccel vagy ha érzitek ahogy elmegy bennetek a partneretek?

Ha szeretitek nézni, akkor számít hogy mennyire éli át? Hogy mennyire látványosan élvez el? Számít esetleg hogy mennyi spermát spriccel ki?



Szóval milyen a viszonyotok a férfi orgazmushoz? Számotokra is izgalmas vagy inkább csak egy részletkérdés?


Köszönöm a válaszokat.



aug. 24. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem latni, de érezni is
aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ennyire részletesen még sohasem gondoltam bele. Én szeretem látni az arcán (kizárólag!) a páromnak élvezés közben illetve hallani ahogy nyög közben. Az szexi. A sperma kispriccelése számomra egyáltalán nem izgató, de különösebben nem is gusztustalan. Semleges. Jobban felizgatnak a hangok és az arc látványa ilyenkor.
aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nőket sokkszor nem érdekli,hogy a pasi esetleg nem is megy el a végén,nem hogy erre izguljanak. Lényeg,hogy ő ki legyen elégítve.
aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, engem izgat amikor a páromnak orgazmusa van. Szeretem elélveztetni pl szájjal. Imádom érezni, látni, ahogy lüktet a farka a számban, elkezd halkabban nyögni, beleremeg a teste, majd az orgazmussal párhuzamosan a teste is összerándul, és közben tele élvezi a számat. Izgat a tudat, hogy ezt én okoztam neki, és nagyon szeretem átélni.

27N

aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#4, egy álom vagy 😃
aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

"Mi okoz nagyobb élményt?"


Nekünk az okozna nagy élményt, ha felfognátok végre hogy a nő és a férfi teljesen máshogyan müködik. Igen, az agyuk is!

Azért mert te sügér vagy(és még csak hajlandó sem vagy megismerni a másik nemet) attól még ők nem azok. Bár... a magadfajtáktól könnyen becsavarodnak.

aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék gratulálni kedves 6-os. Durván előítéletes és rosszindulatú kommentet sikerült összehoznod.

Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalataid vannak a férfiakkal.

aug. 25. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Én egyetértek a 6-ossal.
aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagytok előítéletesek. Jöhet a következő.
aug. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!