Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó az a pasiknak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a pasiknak ha előadják mennyire értenek a nőkhöz és milyen jók az ágyban aztán sehol semmi?

Figyelt kérdés

Persze értem hogy így több nőt tudnak ágyba vinni.


De ha utánna komoly kapcsolat lenne belőle és kiderül hogy egy nagy 0 és csak maszatol az miért jó?


Vagy elmondhatja hogy na mégegy megvolt? Ez akkora büszkeség?


Ha pedig elmondjuk nekik hogy milyen bénák még ők vannak megsértődve és mi vagyunk a frigidek a rosszak. Velünk van baj mert akkora lyuk van alattunk hogy tapsolni lehet bent.


Az én párom is ilyen van nagy duma hogy nála még olyan nőnek is volt orgazmusa akinek előtte soha. Pedig semmit nem tud az ágyban.

Se előjáték se utódjáték. Nyalni nem tud.

A szex egy merő unalom és az is 2 perc.


aug. 23. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért a nőknél sem mindenki akkora szám,mint ahogy gondolja.
aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Senki nem is állította ezt.

Persze a nők között is van olyan aki úgy adja elő magát mint egy szex istennő aztán kifekszik és semmit nem is csinál.

De én most konkrétan ezekre a másikra fokuszálok. Ebben van tapasztalatom

aug. 23. 15:25
 3/11 A kérdező kommentje:
*pasikra
aug. 23. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha a nők nem lennének ennyire hiszékenyek, akkor egy férfi se lenne incel. Hagyok időt átgondolni.
aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor csak bejött nálad is ez a duma, mivel a "párod". Ha úgy közeledett volna, hát igaz hogy 2 perc alatt elsülök, és béna is vagyok az ágyban, de azért randizz már velem lécci... Hát kétlem hogy bevált volna. És annak ellenére hogy kamuzott mégis vele vagy, így ez erősíti azt, hogy megéri kamuzni... Talán ha a kamugépeket azonnal ejtenék a nők nem lenne ennyi kamus :) Teszem hozzá én sosem kérkedtem semmivel, mindig az volt a filozófiám, ha ez érdekli a nőket menjenek tesztkört és megtudják... 34/F
aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Volt olyan pasi aki igen is elmondta hogy nem egy nagy szám az ágyban és nem volt sok nővel. Csak azért hogy ne érjen meglepetés.

És láss csodát nem is volt olyan béna mint mondta. hiába nem volt olyan tapasztalt úgy oda figyelt rám mint még soha senki.

aug. 23. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Nők is pontosan ugyanezt csinálják, odavissza játék ez évezredek óta :)
aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele ?
aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pusztán figyelem felkeltésnek jó , sokan ezzel akarnak jó pofizni stb !!!
aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalat aki henceg ezzel az mindíg nulla az ágyban..
aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!