Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok Havas Jhonba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Havas Jhonba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A trónok harca a kedvenc sorozatom többször is megnéztem és az a helyzet hogy nagyon tetszik benne nekem Havas Jhon baromira helyes férfi


Mindig róla gondolkodok, amikor láttam a sorozatban hogy azzal a vad lánnyal szexelt nagyon féltékeny lettem, én is szeretnék vele szexelni mert imádom


Mitévő legyek, azt akarom hogy velem is feküdjön le mert iszonyatosan jó pasi



aug. 23. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a vad lány a valóságban is a felesége, szóval túl sok esélyed nincs. ;)
aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a felesége, de miért pont ő kapta meg havas Jhont ezt nem értem, nem is érdemli meg hogy egy ilyen csodálatos férfival feküdjön le nap mint nap, annyira felidegesít


Lehet hogy bolondnak hisztek, de annyira szeretkeznék vele én is hogy beleőrülök

aug. 23. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel!
aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te troll vagy nem? 😅


Ha veletlen megsem lennel troll, akkor meg legalabb tanuld mar meg helyesen leirni platoi szerelmed nevet, mert nem havas Jhon, hanem Havas Jon szerencsetlen. (A Havas a vezetekneve szerencsetlennek, mint minden egyes Eszakon szuletett fattyunak. De amugy hivhatod a szuletesi neven is Aegon Targaryen-nek, aki mar sokadik ezen a neven, lasd a Sarkanyok haza alapjan is.)

aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is helyes srác. Mondjuk én le tudom írni a nevét
aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt szerelmesnek hívod magad, tanuld meg leírni a nevét.
aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, Havas Jon letudom írni a nevét


És ez miért baj hogy baromira helyes színész és szívesen lefeküdnék vele

aug. 23. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Plátói szerelemnek hívják. Sokat nem tehetsz ellene. Majd magától elmúlik.
aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözz ki, bóklássz arra amerre lakik, keress majd ott munkát, hátha találkozol vele, beléd szeret és elhagyja a feleségét.

Szerintem ezen mindenki átesik, sztárok, aztán a cuki felsős fiú, akire nem mersz ránézni a buszon.

Katie Holmes-nak bejött, bár végül megjárta. :D

aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Masztizz rá
aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!