Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ pasi miért tapasztalatlan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ pasi miért tapasztalatlan? Miért nem akar fejődni szex terén? Beszélni sem akar a témáról.

Figyelt kérdés
aug. 23. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a tapasztalatlanság vagy a kor a baj, hanem a fejlődni akarás és a beszélgetés hiánya. Ezek sajnos kizárják a jó szexet, mert az minden esetben a nyílt kommunikáción alapul. Ha kíváncsi vagy a másikra, akkor megkérdezed mit szeretne, miről fantáziál, ha ezt teszed, az milyen érzés, stb. Nekem az ilyen jellegű, zárkózott emberek messze a legrosszabb szexuális élményeim (majd később kiderült, hogy nem csak szex terén nem nyílnak meg teljesen). Igazából ez a dolog arra utal, hogy nincsen tisztába magával, a saját szexualitásával és nem képes nyíltan megélni azt (nőknél és férfiaknál egyaránt).


Bár nem kérdezted, de én nem raknám bele az energiáimat, mert sajnos megváltoztatni senkit sem lehet.

aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már pszichológiai probléma leginkább .
aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!