Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovaglás közben hamar elmegy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovaglás közben hamar elmegy a barátom? Tippek?

Figyelt kérdés
Amikor barátomon lovagolok, körülbelül 1 percen belül elélvez. Ha a melltartómat leveszi, akkor még gyorsabban. Nagyon nedves vagyok szoval azzal nincs baj. Gumit nem szeretjük. Az a baj hogy ettol a poztol tudok a legjobban elvezni. Probaltuk hogy nem csinalok oralt elotte, de nem sokat segitett. Amint levetkozok kb vege van. Kellene valami otlet.

aug. 23. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Elotte verje ki, rapihen es 10 perc utan lehet ujra kezdeni
aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Előtte kényeztesd szájjal amíg el nem megy, majd egy kis pihi után ülj rá... Így hátha több ideig bírja.


L

aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Így van, elegítsd ki előtte, várjatok fél órát és újra...
aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd hozzászokik. Nekem az segített amikor nőtt az önbizalmam és egy idő után nem a saját élvezetemre hanem a lányra figyeltem. Mindjárt 20-40-60 percesek lettek az együttlétek.
aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris, örülj, hogy ilyen jó vagy, aztán várd a másodikat, hátha tovább tart.
aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Dugjatok sokat sűrűn, a 2. 3. alkalommal már rendesen meg tudod lovagolni.
aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BpMasszőr ***** válasza:
52%
Szóval lovaglás előtt szopjad a barátod, s mikor úgy érzed majdnem elmegy, abbahagyod s a farka tövét a hüvelyk és a mutatóujjaddal megszoritod, egy kicsit vársz, majd ismét szopd, s ismét szorits, ezt csináld meg legalább 5x, utána várjatok kicsit, csókolózzatok, majd ülj bele a kemény farkába s lovagolod meg, mikor látod rajta, hogy közeledik a csúcshoz, hagyd abba, akár engedd is ki magadból a farkát, majd kis szünet után újra fogadd magadba, ezt játszd el addig, amikor már érzed hogy Nálad is jön az orgazmus! Tudom, mert én is ilyen voltam! 64ffi
aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így normális, szex közben a férfi elélvez.
aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták az előttem szólók. Egyszer élveztesd el, kis pihenés és mehet a lovaglás ;)
aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szex célja a szaporodás, azt pedig ugy állította be a természet. hogy lehető leghamarabb megtörténjen. Nincs mire várni, nincs miért húzni az időt. Ez az alapértelmezett működés, ebből kell kiindulni.
aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!