Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is megtörtént hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megtörtént hogy hajtott egy fiúra vagy ha hölgy egy srácra. És mikor megtörtént az első sex nagyon csalódott volt?

Figyelt kérdés
Saját példa álmaim nője és mikor megtörtént a dolog semmi szenvedély ő biztos soha nem kapja be.Nálam nem feltétel :)De úgy fogta mint egy hímes tojást és hideg minden .
aug. 22. 04:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ossze kell szoknotok

Elso szextol megis mit vartal??

aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Suetonius ***** válasza:
100%
Nyald ki rendesen, hátha meggondolja magát. ;)
aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso szex csak akkor jo ha spontan van es nem vagytok egymasba szerelmesek

Az ilyen megtervezett szexek sose szoktak jol elsulni

aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első szex spontán csak akkor lesz top, ha vagy baromi szerelmesek vagytok egymásba, vagy irtó nagy mázlitok van és pont összepasszoltok teljesen ezen a téren.
aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell szerelmesnek lenni, eleg ha orult nagy szexvágy van koztetek
aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy az 5-ös is írja, ha erős a kémia és a vonzalom, akkor nem tud szar lenni a szex. Én vonzó lány vagyok, elég sok kalandom volt korábban, mind olyan pasikkal, akik iszonyatosan beindítottak, izmosak, helyesek voltak, ilyen pasikkal nekem az 1. meg az 50. szex is egyformán kibszott jó (vagy mégjobb). Nekem életemben csak akkor tudott rossz lenni a szex, mikor olyannal voltam, aki különösebben nem indított be, nem jött be igazán. Szerintem az egész szinte csak ezen múlik. This is the ugly truth :D
aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Baráti társaságban kb. 6-7 évig kerülgettük egymást egy sráccal, smárolgatások, majdnem kapcsolat, stb., mire végül alkalom nyílt egy menetre. Nem volt jó. Többé nem is kerestem ilyen szempontból a társaságát.
aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os akkor miert szexeltél olyannal aki nem jött be?
aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

💸😏

aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja hat akkor mit rinyal hogy nem elvezi

Penzt is akar meg élvezetet is? Na ne

aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!