Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy úgy nyeltétek le egy pasi spermáját, hogy ő egyáltalán nem számított rá? (pl.: kézimunka, a legvégén pedig bekaptátok neki.)

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mit szólt? És miért csináltátok?
aug. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Moziban, elég sötét volt. Oda nyúltam benyúltam a nadrágjába felállt neki és mondtam neki hogy ha érzi hogy spricc akkor szorítsa meg a combomat. Amikor megszorította rábuktam 5-6 lüktetett a számba aztán mint aki jól végezte a dolgát gyorsan szívtam rá 2dl kólát 🫣🫣
aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Munkahelyen volt.

Lekaptam, felálltam, ránéztem és lenyeltem. Utánna kértem, hogy vigyen el ebédre.

Ott azt mondta, hogy ezt nem nézte ki belőlem.

Pedig csak nem volt nálam zsepi

aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki akarta huzni mer erezte hogy el megy ekkor megmarkoltam a feneket majd bele elvezet a szamba 20l
aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ceges bulin összegabalyodtunk. Meg javában tartott a buli, felszaladtunk a szobájába, felvezetésnek leszoptam, és nem akartam, hogy baleset legyen, ezért lenyeltem.
aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Céges évzáró több százan voltunk egy nagyobb helyen. Hónapok óta kerülgettük egymást flörtöltünk. Sokat tancoltunk egész este mondtam neki hangos a zene kicsit nem megyünk csendesebb helyre, és egy szoba szerűség mellett sétáltunk el becsuktam az ajtót. Mondta hogy nézd meg milyen gyönyörű vagy, és felállt rám a farka :) odaléptem a fülébe súgtam hogy így nem mehet vissza az emberek közé majd megcsókoltam és elővettem a farkát elkezdtem verni és mondta hogy úristen de kíván ekkor leguggoltam és elkezdtem szopni, mondta hogy vigyázzak elfog élvezni de én sem akartam hogy esetleg bármim spermás legyen meg szerettem volna ha a számba élvez. Elment, felálltam majd lenyeltem :) megcsókolt aztán rendbe szedtük magunkat és visszamentunk :)
aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!