Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiváló erotikus masszázs!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváló erotikus masszázs! Minimum "nagyon jó volt"! Mely fajta masszázs-ok azok, melyek Nektek lányoknak, nőknek igen kellemes élményt nyújtanak? Milyen masszázsokat (akár kombinálva) érdemes megtanulni (már ahol oktatnak ilyeneket)?

Figyelt kérdés

Illetve közületek ki mitől kezd az elején be-beindulni, és mitől (mely fajta masszázstól, vagy milyen érintésektől) jön egyre inkább egyre nagyobb lázba/hangulatba?


Szeretném - majd - kedvesemnek a létező legjobb masszázst nyújtani (nyilván: idővel), akár hetente többször is, mely csak róla szólna, neki a létező legnagyszerűbb örömöt adva!

Akár egyszerre több masszázst, akár alkalmanként váltogatva.

A legfontosabb a hölgy teljes extázisa, boldogságérzete!



aug. 18. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

A masszázs nekem teljesen mást jelent és mást mozgat bennem meg köze nincs a szexualitáshoz erotikához számomra.


Ha nemiszerveket érint az meg nekem nem masszázs.

aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Amikor vki elkezdi a talpam lábam hátam nyakam akármim masszírozni max arra jó hogy ellazulok kikapcsolok es nem a napi vagy kapcsolati gondokon görcsölök, segít kikapcsolni.

És aztán ha átmegy a pasi szeretkezősbe lesz beoole szex.

A masszázs nem izgat fel.

aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!