Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan aggódom azon mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom azon mindig hogy túl kicsinek tartom a méretem? 22 éves vagyok, nem is szexeltem még.

Figyelt kérdés
14cm a méretem.
aug. 18. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha alacsony is vagy hozzá akkor senkinek nem fog feltűnni. Kicsi csajokkal próbálkozz
aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
A női hüvely se nagyobb... a 14cm szerintem benne van az átlagban alulról. Tényleg sok múlik a technikán. Ha pl kutyusban próbálkozol meggyőződésem hogy bőven ki fogod tölteni az illetőt
aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Te se vagy egy szellemi guru.

Mi köze a magassághoz hozzá?

HA sötétben vagy félhomályban szexelne , akkor nem is látja a csaj.

Kérdező, nekem se nagyobb , bár nem mértem soha .

De nekem sose volt ebből problémám, sőt néhány csajt levakarni is alig tudtam. Pedig már nem fiatal vagyok, van családom és unokám is.

Megsúgom neked hogy van barátnőm most is.

aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg -- milyen vastag ?
aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégegy komplexusos nyomorult. De legalább kihalnak a selejtes génjeid.
aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mi köze a magassághoz hozzá?"


Esetleg a magasságNAK... Elmondom, mert szerintem nem tudod. A nagy csajoknak mindene nagy. Vannak egyéni varianciák, de magasabb csajnak nagyobb a lábfeje, hosszabb a combja is, és nyilván a huvelye is nagyobb. Mármint a várható érték alapján. Tudod, statisztikailag.


Amúgy megvan a véleményem azokról akik rád tapadtak. Nos, én velük szóba nem állnék, egyszerűen nem vagyunk egy kaszt, egy faj.

aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A vagina 6-10 cm hosszú, ha odaférsz a szerszámmal akkor koppanásig megy
aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 látom te nem voltál még nővel. Hagyjuk ezeket az ÁLTUDOMÁNYOS maszlagokat. Átlagtól kicsit nagyobb méretű péniszem van, és képzeld majdnem mindenkinek bemenet eddig. "Koppanásig"


😎

aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves 8, voltam nővel, és tudod a vagina tágul, szűkül. Rugalmas a női szerv. A 7cmt orvosin tanítják mint áltudományos maszlag, de gondolom csóri Szentágothai sem látott nőt
aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!