Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt màr olyan hogy az aktuàli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr olyan hogy az aktuàlis barátnőtök vett rà az anàlis szexre?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy még sosem próbàltátok mert furcsànak találtátok de a csaj meggyőz hogy jó és bejött utàna. Ha volt ilyen hogyan történt milyen érzés volt ,részletesen le tudod irni akár privàtban?
aug. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha.
aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem volt és nem is lesz. Nem vagyok búza, hogy a púzómat birizgálják. A világ legjobb nője sem tudna rávenni.
aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja igen úgy értem hogy te teszed be a csajnak és nem fordítva 😃😃 Ez lényeges 😄
aug. 15. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Volt igen, de nem nekem, hanem én őt. Ő akarta mindenképp
aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Regota keresek ilyem lanyt, de nem talaltam meg, pedig halas lettem volna...
aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 mármint hogy én d.gtam análba a partnert? Persze volt, de nem ő vett rá, hanem én akartam :)
aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem fiatalon (18 évesen) megujjazott pár alkalommal az akkori barátnőm, közbe szájjal kényeztetett.

Nagyon tapasztalatlan voltam akkoriban, pedig ő azt is akarta, hogy ên dugjam meg a fenekét... Azóta se volt ilyen perverz barátnőm, bár az egyik megujjazott, de ott én kértem ezt.

aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És tényleg teljesen "màs" vilàg? Sokkal lassabb élvezetesebb stb?
aug. 15. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett rávenni de akkor volt anál, ha maga a lány nyitott volt erre és valahogy ez lejött nekem. De ha nem érzem ezt nem szoktam felhozni, mert a nők egy jó részét nem érdekli. Akit meg igen azokon meg valahogy érzem.
aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajna még nem ütköztem ilyen csajba. Már az első alkalommal amikor meglátják a 19/6-os farkam, közlik hogy felejtsem el az anált. :(


27f

aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!