Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hol keres magának szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol keres magának szexpartnert ?

Figyelt kérdés
Személyesen, tarskereso oldalakon , vagy simán rá írsz valakire facen ?

aug. 15. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Ja és net vs. személyes... amikor "nagyüzemben" nyomtam, akkor az élő vs. netről megismert partnerek száma kb. 1:5-höz volt és nem a net javára... Egy buliban, szórakozóhelyen, vagy bárhol máshol a 0 pillanatban vagy ott mint a neten egy csomó levelezés után - face to face látod a másikat. Egy buliban, rámosolyoghatsz, megszólíthatsz 50 nőt is, a netről mennyi idő ennyi randit kigurítani?

Ha csak a nettó szex érdekel és nem zavarnak a többes szituk akkor látogass meg egy swingert. Ott ha egy átlagot megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor van esélyed x. játékosnak beszállni a többes bulikba (nem mindbe, mert ott is szimpátia alapon működik a dolog).

aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok az ismerkedésre, jött össze innen is komolyabb, lazább is, chat oldalakról is 3-4 partner. Viszont csak akkor, ha nincs barátnőm, hűséges típus vagyok.
aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Én szinte az összes társkeresőn próbálom már 2006-óta, de még egy komoly értelmes csajt sem találtam még aki akart is volna valamit! Avaló életben sem egyszerű de ott azért néha össze jön. Mi van veletek csajok!? Nincs itt köztetek olyan aki szeretné ha egész nap kényeztetve lenne!?
aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
Facebook társkereső meg ismerkedős csoportokban, badoo, romeo, hotbull, tinder, twoo,... Ilyesmik. Csajok és pasikat is lehet felszedni. Egy-két szopatásra vagy dugásra szoktam néha ezeken.
aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt, és szexrandi.hu
aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

,,itt "

Itt hogy?😄

aug. 15. 13:25
 17/28 anonim ***** válasza:

#13

Egész nap kényeztetve lenne.

Te nem dolgozol, hogy egész nap ráérnél?

aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Keresni keresek én is több helyen. Csak sajnos találni nem sikerül sehol.
aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én is itt, és megdöbbentően sokat találtam. Jó, persze még több volt, aki csak ígérgetett, de nem lett semmi, de jópár olyan is volt, akikkel tényleg találkozni lehetett.
aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

16, már tudom kire érdemes ráírni, és kire nem.


Havi 1-2 szex van innen.

aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!