Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek hívnátok a megtörtént...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hívnátok a megtörtént eseményt amit le írtam. Hogy itt mi történt??

Figyelt kérdés

Két éves párkapcsolatban élek, és tegnap a párommal, beszélgetünk olyan megtörtént dolgokról is amikor még nem ismertük egymást. És tegnap a párom el mesélt nekem valamit, amit nem tudok úgy hova tenni hogy ezt minek hívják ami vele történt, tőletek szeretném meg tudni a választ, hogy ez hova sorolható ez a tett, köszönöm előre is majd az Értelmes válaszokat.


A barátnőm el mondta nekem azt hogy: a legjobb barátnőjével át mentek egyszer vendégségben beszélgetni egy haver srácukhoz, ahol ott volt még egy másik haver srác is akit szintén ismertek, mert mindenki ismert mindekit a társaságban. Összesen négyen voltak a, barátnőm és neki a legjobb barátnője.


Az én barátnőmnek a legjobb barátnője és a házigazda, külön vonultak egy másik szobába kettesben, mindenki tudta miért vonulnak külön.


És ekkor az én barátnőm kettesben maradt egy szobába, a haver sráccal aki szintén ugyan olyan vendég volt mint az én barátnőm.


Az esemény ami történt azt most írom:

Oda ment a haver srác a barátnőmhöz, és azt kérdezte tőle hogy te nem e akarsz szexelni ? Erre a barátnőm azt mondta neki hogy nem! Vissza utasította a barátnőm mert hogy haverok és barátok.


A vissza utasítsa után az az a NEM válaszra a fiú közelebb ment hozzá és el kezdte fogdosni, és erre a barátnőm meg kérdezte Mit csinálsz amire a srác azt mondta neki hogy. Sz-pjále. Amire a barátnőm azt mondta hogy nem!


Aztán a srác 2x szintén azt mondta neki hogy sz-pja le. De ezt már olyan tekintettel és hang nemben mondta, hogy a barátnőm meg ijedt úgy hogy, azt gondolta hogy ha nem engedelmeskedik akkor meg fogja ütni és ettől félt így engedelmeskedni kezdet, majd a szájába vette neki egy pillanatra. Amit utána abba is hagyott neki mert nem akarta. Ennek ellenére a fiú nem hagyta abba ha nem utasította hogy akkor, dőljön be és hogy ö kutya Pózban akarja csinálni tovább. Ekkor elkezdte a srác a behatolást, és addig csinálta ameddig nem könnyített magán.


Ez alatt az idő alatt a barátnőm azt várta hogy minél hamarabb legyen vége ennek az egésznek mert rosszul érezte magát és azt várta hogy legyen vége minél előbb nem akarja, majd a megtörtént dolog után a barátnőm haza is rohant és Pár hétig nem is beszélt senkivel mert Szégyellte magát a megtörtént események miatt.


Majd aztán Pár hét elteltével

Találkozót ezzel a fiúval a közös baráti társaságukban nevezünk így, és ekkor a fiú félre hívta, és a történtekre azt mondta a Barátnőmnek hogy gondolkozott és arra jutott hogy. Többet ne legyem köztük semmi. Szex semmi mert hogy neki többet ér a barátságuk mint a szex. És nem akarja hogy ez miatt érjen véget a barátságuk, mert neki többet ér a barátság mint hogy szexeljenek,


Ez történt erre szeretném meg kérni a véleményeteket hogy ti mit gondoltok hogy mit csinált itt a srác, én gondolok valamire és arra lennék kiváncsi hogy a többségetek is arra gondol e amire én. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat?


aug. 12. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A szexuális erőszak súlyos (nagy tárgyi súlyú) bűncselekménynek számít. Az alapeset büntetési tétele kettőtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés. Bizonyos minősített esetek (kombinációjának) fennállása esetén a büntetési tétel felső határa húsz év szabadságvesztés.
aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!