Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a párod anyja/apja rátok nyitott szex közben?

Figyelt kérdés

Nálunk volt ilyen, párom éppen hogy be tudott engem takarni. Be volt csukva az ajtó, kopogni nem kopogott. Anyukája 2 méternél tovább nem lát szemüveg nélkül, pont nem volt rajta szemüveg. Jött valami facebook hirdetést megmutatni a páromnak, hogy milyen jó lenne ezt megvenni.

Majdnem elbőgtem magamat.


aug. 12. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Akkor kéne szexelni ha már tudsz hova menni, nem felnőttet játszani a szüleid házában.
aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

elnézést kérek hogy szexelek a párommal xddd

anyámék is tudják hogy van intim életem, gondolom a párom anyja is tudja hogy szexelünk.

szerintem örülni kéne hogy házon belül történik minden (általában akkor ha senki sincsen otthon) és nem random klubbokban bújnánk össze vagy valami sikátorban.

aug. 12. 14:40
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa hogy párom anyukája, nővére is. Nem ismerték az intim szféra, kopogás fogalmát. N
aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

A te életed azt csinálsz amit akarsz.


Tudom hogy mostmar a 11 éves is szexel. Én jobban preferálom ha a szülő felelősségteljesen megtanítja a gyereknek hogy ne játsszon felnőttet. Ahogy most nézegettem a kérdéseket ezzel nem vagyok egyedül.


Ahhoz elég idős hogy szexeljen de ahhoz nem hogy saját lakásban? Hgy ő vegye a gumit magának(Mert sok ilyen is van)? Vagy hogy vállalja a következményeket?


Írom úgy hogy én sem vagyok valami nagyon idős. Persze nyilván boomer vagyok, de néha vicces ahogy gyerekek játszanak felnőttet.

aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Páromnak vertem a farkát és akkor nyitott be az anyja amikor elélvezett
aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 én magamtól tanultam meg azt amit tudok a szexnek a terén. anyám egy szót sem beszélt erről. egyszer beszélgettünk az abortuszról és akkor mondta nekem hogy "remélem mindent elmondtam neked a szexszel kapcsolatban" nem akartam mondani hogy nem.

párommal felelősségteljesek vagyunk, 80 százalékban ő veszi a gumit - aktus után mindig megnézi hogy kilyukadt-e. egyszer volt olyan hogy kilyukadt, én sokkos állapotban voltam. ő hívogatta a nőgyógyászatot, amikor odaértünk ő beszélt helyettem amit tudott, ő fizette ki a felírt eseményutánit (mivel nem volt akkor állandó nőgyógyászom ezért csak az állami kórházba tudtunk menni). nem hiszem hogy nagyon felelőtlenek lennénk. az hogy egyszer volt egy ilyen baleset sem jelenti azt (szerintem) hogy felelőtlenek lennénk.

aug. 12. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!