Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív férfi lehet alfahím?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív férfi lehet alfahím?

Figyelt kérdés

aug. 11. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem attól leszel férfias, hogy toxikus maszkulin jegyeket próbálsz magadra erőszakolni. Normális embereknél nem f*rokméregetési fokmérő az, hogy kinek milyen kocsija van. Jelenleg nekem nincs autóm, nem vagyok izmos, kimondottan domináns sem vagyok, és mégis férfinak érzem magamat? Hogy van ez kérem?


22/F (2-es válaszoló voltam.)

aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi van, aki erős, sikeres, vezető beosztásban dolgozik stb., és épp emiatt is élvezi, ha a párkapcsolatban, hálószobában megélheti a másik oldalt, az alárendeltséget, átadhatja az irányítást. Igenis lehet férfias egy szub férfi, lehet olyan, akire fel lehet nézni. Sokkal inkább fel lehet nézni egy ilyen férfira, mint egy olyanra, aki nőket aláz.
aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fiatalos2 ***** válasza:
Én domináns vagyok a nőkkel de egy férfival lennék alárendelt.☺️
aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én alapvetően sub-mazo vagyok a hálószobában (persze tudok más is lenni csak legtöbbször ezt kedvelem), viszont alfa az életben.
aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!