Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két nő egy férfi, vagy két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő egy férfi, vagy két férfi egy nő felállás, jön be inkább aki ezeket szereti?

Figyelt kérdés

aug. 11. 11:08
1 2
 11/18 BpMasszőr ***** válasza:
80%
Egy 3-as általában arról szól, hogy mindenki mindenkivel s mindent szabad, ami Mindhármuknak örömet élvezetet és kéjt okoz! Nincs annál szebb látvány, mint amikor két Nő csókolózik a farkamon! 🌹🤗🌹
aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
#10: Ha full hetero férfi lennél, akkor nem akarnál egy másik férfivel együtt hemperegni az ágyban. Nem monom hogy meleg vagy, de ha ilyet szeretnél, akkor biztosan vannak biszexuális hajlamaid.
aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Senior Séf ***** válasza:
83%
Két nő egy férfi. Csakis.
aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Én az egy férfi egy nő felállás pártján vagyok bármennyire is konzervatív ez ma már.
aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szabina7 ***** válasza:
Csakis két nő egy férfi
aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettőt szeretem. Mind másért jó. 27N
aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk ez nem kérdés szeretjük egymást ezért mindkettőnk vágyait elfogadjuk és teljesítjük! Szóval mindkét felállás rendben van és jöhet
aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2 férfi 1 nő!
aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!