Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell szégyenkezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szégyenkezni egy átlagos farok méretű férfinak is? A nők szerint miért 18+ az ideális?

Figyelt kérdés
Undoritó világot élünk, megérett a föld a pusztulásra.
aug. 10. 10:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
#10: nem a te méreted volt kicsi, hanem a csaj volt harangtorony. Egy kitágult húscafat, mert mindent és mindenkit magába tömködött már. Teljesen kitágult. Hidd el, nem kár a csajért. Keressen magának egy nagy farkút, aztán élvezze az egyedülálló anyuka állapotot :)
aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
A méretről. Hiába van nagy puskád ha nem tudsz lőni vele.
aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

az van hogy a vastagság fontosabb de m1


a másik dolog pedig az hogy azért kell hogy hosszú legyen hogy sok pózt tudjatok csinálni


ja és ha valakinek túl hosszú attól még az adott csajnak még fájhat is mert a méh száját ingerli ez a baj ekkor kell a pasinak jól bánni a f@sz@val.

aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Napi farok méretes kérdés pipa.


Tudjuk,tudjuk csak egy fajta választ fogadsz el. A csúnya, gonosz nők tehetnek mindenért. Igy jobb?

aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Amelyik nő érdekli az ez irányú "mértan", annak kb. annyi a gógyi is a fejében.... Normális nőket keresgélj!
aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

Aha, szóval a nőknek csak nagy farok és pénz kell, értem... Napi incel kérdés is meg van.


Csak nem értem, ha ennyire utalod a nőket, akkor nem mindegy, hogy ők mit akarnak? Kezdj ki férfiakkal és neked is jobb lesz, meg a nöknek is.

aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 nem minden nőre igaz nyilván. Nyilvánvaló hogy neked nem kell kicsi sem.
aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
#17 nekem FÉRFI kell, nem pedig farok. :) de ti ennek a közelében sem vagytok, elhiheted. Szóval nyugi, nem fenyeget az a veszély, hogy esetleg összefutunk és rád mászok :D
aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Tessék a szűz még válogat is.
aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%

"Undoritó világot élünk, megérett a föld a pusztulásra."


Ennyit akartál közölni, a válasz nem is érdekel.


Nem tudom ki hogy ismerkedik de én nem úgy hogy "Szia, mekkora a farkad?"


Az ideális az ha ki tud elégíteni, ha azon feszengsz hogy mit gondol akkor nem leszek jó.

aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!