Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Alkalmi partnerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Alkalmi partnerrel milyen gyakori ?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás kaland alkalmával történő szopi alatt? Idegen pasi elélvezése után lenyelitek?

aug. 10. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha engedem a számba, akkor le is nyelem. Annyira illúzióromboló kiköpni. Ha nincs gusztusom lenyelni (de miért ne lenne), akkor inkább nem is engedném szájba.
aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Alkalmi partnerrel naponta.

Kényelem igen, és én is úgy mint az első ha nem nyelném le akkor inkább nem engedem a számba

aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ha kelloen apolt (ha nem lenne az akkor eleve el sem jutnank az agyig). Nem sokszor tortent ilyen, de amikor igen akkor nem gondolkoztam rajta hogy megtegyem-e.
aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen lenyelem (N)
aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Eddigi életem során ritkán volt alkalmi kapcsolatom, de akkor az orális szex csak előjáték gyanánt volt, pont úgy, mint a nyalás. Mert azt ugye ne felejtsük el, hogy ennyi erővel a férfiaktól is lehetne kérdezi hogy alkalmi szexnél nyalnak-e orgazmusig... De lehet mindjárt ki is írom kérdésként, hogy legyen egy felmérés mennyire önzőek a férfiak és a nők... :)

Visszakanyarodva a témához, az orális szex csak előjáték alkalmi kapcsolatnál, nekem mélyebb érzések kellenek ahhoz hogy akarjam hogy a számba menjen el. És én kiköpöm mert maga az ondó undorító, viszont az elélvezés megéri mert az örömteli a férfiaknak, az hogy lenyelem-e, az már nem tesz hozzá az élvezetükhöz, max az egójukhoz, ahhoz meg nem asszisztálok ha nekem nem esik jól.


Lehet lepontozni kamu nők.

aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Kb évente 2-3 alkalmi, és akkor lenyelem.
aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer volt csak ilyen alkalmim, ahol nagyon erős volt a kémia, ő kielégített többször kézzel (egyébként ruhán keresztül, nem engedtem mást), de aztán annyira szép volt a szerszama, hogy én életemben először, nem bírtam ellenállni és oralisan kielegitettem. Le is nyeltem, magamnak akartam mindent belőle. Azért szégyellem a mai napig. De most már mindegy.
aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs mit szégyellned :)
aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonz az egyéjszakás mert kell bizalom. Jelenleg szex kapcsolatban vagyok egy ismerőssel. Neki mindig lenyelem. Izgató és nekem így termesztés.
aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Én sosem kértem, vagy vártam el, hogy lenyelje a nő.

Nekem az nem tesz hozzá utólag már.

39/F

aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!