Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankad le a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le a pasim szopás közben vagy ha verem a farkát?

Figyelt kérdés

Csak olyankor élvez el ha szopás közben be tud nyúlni a popsimba.

Ha nincs meg ez ez inger lelankad és nem tud élvezni.


aug. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Rosszul csinálod, ezt nem bántásból mondom. Velem is előfordult régebben és nem tudtam miért. Mivel nem élvezi eléggé a szopás/verés részét, kell neki extra inger hogy felizguljon és el tudjon menni. Meglehet nem akar megbántani és nem mondja el.

Egyébként sem értettem azt amikor a lány veri kézzel, az egyébként sem jobb mintha magamnak csinálnám, maradj a szopásnál, csak jobban.

aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem mondja meg a frankot? Akkor lehetne változtatni hogy jobb legyen. Tudjam mi a jó neki. Azt mondja mennyire jó volt neki csak nem tud most élvezni bla bla. Ezzel jobban megbánt mert én szégyellem magam hogy nem tudom kielégíteni.

Faxa.

aug. 8. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne vonj le túl hamar következtetést, egyrészt én sem tudtam az elején mi a gond, magamban kerestem a hibát. Idő volt rájönni hogy egyszerűen lehet jobban is élvezni a szopást. Nem kell nekiesni, próbáljatok meg beszélni róla. Meg egyébként is, ez csak az én véleményem/tapasztalatom, lehet nála más a helyzet.
aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hátha megmondja miért van ez így nála.
aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom ennek mennyi köze van a témához, de valamilyen okból kifolyólag én is elkezdek lankadni miközben a párom a makkomat izgatja csak, akár szájjal, akár kézzel, pedig nem érzem unalmasnak, vagy rosszabbnak mint eddig. Ha abbahagyja a makkom izgatását, minden visszaáll a régi kerékvágásba. Nem lehet hogy a párod is a makkjára túl erzékeny?
aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

A kérdésre nem tudom a választ, annyi a tanácsom, hogy beszéljetek és akkor csinálja/csináljátok úgy, ahogy neki jól esik.


Viszont attól, hogy nem élvez el a partnered, ne érezd magad rosszul. Ha te megtettél mindent és figyelmes voltál, akkor ez nem rólad szól, hanem róla. Ilyenkor erőltetni, magadra venni inkább rontja a helyzetet, mintsem megértőnek lenni, lenyugodni, lazán kezelni és máskor újrapróbálkozni.

aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!