Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már a Szigeten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már a Szigeten idegen pasival/nővel? Jó volt? Magyar vagy külföldi volt?

Figyelt kérdés
aug. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen, az első egy szlovák csaj volt, pár szigettel később pedig egy német csajjal. Ott dolgoztam.

30/F

aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Magyar volt jó régen, nyilván az este folyamán megismertem.
aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Magyar idegennel nem. Külföldiekkel mindig. Holland, német csajok jönnek be leginkább, de pár éve voltam egy orosz lánnyal is, még a sátor is összedőlt... xdd
aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Az illetékes gyakori kérdések szekciónak mindig mindenben volt már része. Azért vannak itt mert olyan sikeresek...
aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem mert nem ismerkedni vannak ott. Sajnos nem sikerült.
aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Odamentem és aztmondták menjek el innen. Haza is mentem.
aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Voltam holland, német, szlovák sráccal
aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Engem egyszer megdugott egy osztrák srác ott 😅 nem szoktam ilyet csinálni, egyetlen alkalmi szexem volt de azóta is szoktam rá masztizni, akkora farka volt és olyan jól használta 😅 életem első és eddig egyetlen hüvelyi orgazmusa volt
aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit off topic, de 8-as!

Lehet, hogy egyszer nekem is lesz hüvelyi orgazmusom?😅😅 (még soha nem volt). Ezek szerint mégiscsak a megfelelő farok és technika kell?

aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

8# vagyok


Hát, sokat gondolkodtam azóta ezen, és lehet hogy ott az izgalom is közrejátszott l, hogy úgy éreztem valami "rosszat" csinálok. De reménykedem én is hogy lesz még ilyen nekem is 😅

aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!