Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csapatépítő hétvégén mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapatépítő hétvégén mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Most kerültem új munkahelyre és a hónap végén kötelező tréning hétvége lesz (péntek-szombat-vasárnap).

A srácok cukkolnak hogy csak szexi ruhába lehet megjelenni és hogy csak kevés szoba lesz így több férfival kell együtt aludnom, meg hogy készítsem fel magam az estékre stb.

Komolyan beszélnek vagy csak játszák magukat ?



aug. 8. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Játszák az agyukat, a csapatépítés nem erről szól.
aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van, aki lyukra megy. Offold a picsuba.

A rendesebb emberekhez csapódj be és ignoráld a farokcsóválót/-kat.

aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező menni. Tőlünk is csak a fél részleg jött. Kb. 15-20-an voltunk csak. A másik részleg meg kemény 7 fő a vezetővel együtt.

Jó nyomikkal dolgozol együtt ha ilyen ganék! Nálunk a csajok külön szobákban voltak. És jól éreztük magunkat, azon voltunk hogy ez mindenkire érvényes legyen.

aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű felszabadulnakna gátlások,az alkohol hatására. Dugni,viszont azok fognak,akik úgyis kerülgetik egymást a hètköznapokba. ... Nyugi,èrezd jól magad,ne stresszelj. ...
aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívatnak csak....nyugi
aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én bíztos nem mennél el.
aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy gruppenszexre számíts! Alvás nemigen lesz ott!

De jó móka lesz, összeépíti a csapatot! Otthon meg kamuzd azt, hogy semmi extra nem történt, dög unalom volt az egész! 🤣

aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kötelező szótól irtózok az ilyen helyzetekben Aki így viccelődik és nem érzi a határt annak a közelében sem érzem jól magam, szóval én sem mennék.
aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Velem nem történt semmi. Persze próbálkoztak rendesen, de leitatni se sikerült nem hogy …..

Viszont az egyik lányt sikerült elkapnia 2 srácnak és le is buktak. Most erről beszél mindenki kb .

És amúgy a csaj elvan jegyezve 🤣

aug. 13. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalan az ilyen.
aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!