Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ő tőlük el tudok kapni valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő tőlük el tudok kapni valami betegséget?

Figyelt kérdés

Ha eltudok kapni tőlük akkor kb mikkor vesszem észre?


Szopást gondoltam gumi nélkül mert úgy az igazi de a szexet természetesen gumival csinálnám.


Muszáj szerintetek náluk le tusolni?

Vagy elég ha itthon?


Olvastam hogy valaki még gumival is kapót el valamit, de egy rendes barátnővel is ellehet kapni, de én eddig soha mert gumi nélkül is csináltam már az exemmel.



Ők lennének:

[link]


[link]


[link]


[link]


Melyiket ajánlanátok?

És miért őt vagy őket?



aug. 7. 21:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Még annyit elfelejtettem mondani volt mikkor buszon jöttem haza a munkából (füles volt a fülembe de akkor is halottam mit mondtak) rájuk néztem és a lányok is rám néztek és nevettek hogy dik milyen cipője van 1500 Ft a kínaiba de az nem annyiba került csak 10 ezer volt csak nem nagy márkás és nem csavarogni voltam mint ők hanem dolgozni, de az egyik lány meg mindig jelölget ismerősnek Facebookon de mikkor a faluba egymás mellet sétálunk akkor rám sem néz és tologassa a gyerekét babakocsival.

De az új barátját ismerem.

aug. 10. 15:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Beszélj pszichológussal. Szerintem nagy fokú szorongásos, kisebbségi érzésed van. Hidd el ha belül rendbe jössz, csajok is lesznek.:) Nőknek magabiztos férfi kell. Aki meg tudja védeni őket. Ha megérzik a legkisebb bizonytalanságot, már nem jó nekik. Igen, alfa hím kell nekik, valószínűleg ezt hozták az őskorból.
aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!