Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti szerettek foglalkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szerettek foglalkozni a golyókkal is?

Figyelt kérdés

Párom szerencsére szereti. Én imádom fogdosni, markolászni, simogatni, nyalogatni, bármit. Fordított lovagló pózban is mindig fogdosom a golyóit, kutyapózban pedig imádom, amikor a puncimhoz érnek. Felizgat, nekem plussz élvezetet ad. Mondjátok, hogy ez nem beteges, és más is van így vele :D

27N


aug. 7. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a puncimat szoktam hozzá dörzsölni, meg amikor kutyában dugunk akkor imádom ahogy erővel becsapódik😅 de izgat minden formában engem is
aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom őket! A pasimnak ráadásul jó nagyok vannak! Kb.szilva méretűek! Mikor hátulról kefél, érzem ahogy csattan a zacsija hozzám, isteni érzés! Orál közben mindig beszívom, szopizom, nyalogatom a nagy heréit, attól teljesen kész van a pali! Hatalmasat szokott élvezni tőle! De szeretek játszani vele mikor együtt tusolunk is! Az is baromira felizgat, mikor látom ahogy leborotválja! Aaahhh...


29N

aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a golyókat, de ha én lennék az egyetlen, az sem zavarna. Kit érdekel, hogy más mit élvez? :D

Főleg, ha jó nagyok. Elég kiábrándító, ha pici golyói vannak a pasinak, de olyan is volt, aki nem szerette, ha hozzá érek. Se kézzel, se szájjal sajnos.

aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, de szerintem csak azért, mert a párom imádja, ad neki egy pluszt az élvezésnél, gyorsabban elmegy. Neki elég kicsik, így semlegesek számomra,de ha nagyobbak lennének, akkor szerintem idáig lennék értük, főleg kutyapózban, amikor odacsapódnának a puncimhoz🥴 Van ebben valami állatias..
aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a 4 válaszadóból 4 férfi erre fogadni mernék.............De a kérdésre a válasz mostanásabn sok nő nyalogatja a zacsit is nem csak a répát, szóval terjed a divat.
aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
5-ös. Akkor elveszítenéd a fogadást ;)
aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek aztán tuti női válaszok 😂😂😂
aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem hiszed, járj utána, hetes.

(4-es voltam és 6-os)

aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!