Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz férfiként aki még sajnos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiként aki még sajnos meztelen nőt sem látott még érdemes nudista strandra mennie, láthat ott csinos meztelen nőket?

Figyelt kérdés
Tudom óvatosan kell ott sasolni de vajon működhet? erekció esetén kivezetnek?
aug. 3. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meztelen nőket akarsz nézegetni, arra ott a net.
aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. más élőben....
aug. 3. 11:52
 3/14 Kaje39 ***** válasza:
100%
Balatonberénybe legfőképp idősek vannak. De azért van fiatal is elvétve,és sok pár minden korosztályból. Gárdonyba nincs nő, vagyis nagyon ritka.
aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nudistrandra menned, ha van egy jó távcsöved.
aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mész prostihoz? Amikor voltam egy lenge kis bugyiban volt , fürödtem és ahogy bementem a szobába màr tolta is le a bugyijàt :D
aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. drága....
aug. 3. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Előfordulhat csinos nő is a nudin, de nem ők alkotják a többséget. S mégis mi a deal? Lemész egy nudira, odabumlizol, hogy hason feküdj csak azért, hogy 20 méter távolságból láss egy meztelen nőt vagy mi???

Menj a Gloryba, ott ha normálisan viselkedsz akkor nem csak látod, hanem be is szállhatsz az adott gangbangbe :)

aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
#6 kifogás.. 30K-t nem ér meg hogy megnézz egy puncit végre? És nem csak megnézni lehet ám 😏😉 Nem is akarod igazán akkor 😃
aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Jah

Nehogy már 30k-t ne lehessen kifizetni egyszer

aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Idehaza nem. Itt nincs ennek hagyomanya. Szottyos öregek mennek, akiknek már úgyis mindegy. Régen, még a net világa előtt, páran kimentek kíváncsiságból, pl hülye szüleim is, ráadásul magukkal rángattak bennünket tesómmal... 🙄

Németeknél nagyobb sikere van ennek a témának.

aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!