Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg vagyok, ha ez izgat? 25f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, ha ez izgat? 25f

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban mindig arról álmodoztam, hogy valamelyik tanárnő "megront" 😄 Idáig vicces is a vágy, de ez valamiért megmaradt, és ha hallanék egy ilyen sztorit valami perverz negyvenes nőről, nagyon izgatna mai napig.
aug. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha enélkül (ilyen szerepjáték, stb) is működik a szexuális életed, akkor nem.
aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Működik, persze
aug. 2. 00:23
 3/4 Vivkoo2 válasza:
100%

Ez melyik fiúnak nem vágyálma 😆 . Nem ismerek olyat ismerosi körből aki nem álmodott erről . Semmi gond nincs ezzel amíg nem befolyasolja a nemi életedet . Egészséges fantáziálás:D

Én meg az egyenruhás férfiakról kepzelodok akkor én is beteg vagyok? 😆

aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel szerintem. Én például meg is kerestem egy régi, általános iskolai tanárnőmet, aki nagyon tetszett, ittunk egy kávét, sajnos több nem lett, pedig szívesen megdugtam volna így még hatvan felett is...:) De az, hogy átölelhettem, adhattam neki két puszit, már ez is csodálatos volt...
aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!