Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, titeket nagyon zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket nagyon zavarna, ha egy lánynak “élénk a fantáziája”? És szavakkal is nagyon be lehet pl indítani.

Figyelt kérdés

Az egyik nagy vágyam pl, hogy egy férfi “elmagyarázza” hogyan elégítsem ki magam, a szexet, és mindent. Mintha teljes tudatlanságban tartott szűz lány lennék, és mindent most fedeznék fel.


Vagy például ülnénk/feküdnénk meztelenül, és ő simogatna, de csak finoman, figyelné a reakcióim, én is simogatnám őt, csak finoman, “ráérősen” csinálnánk ezt, közeledve egymás ágyékához, óvatosan éreznénk rá kinek mi a jó, stb.


Sosem volt még ilyesmiben részem, de annyira jó lenne, ha nem rögtön szopni kéne, aztán meg hoppá bennem is van, hanem lehetne ezekre idő.



júl. 31. 01:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszene! Igaz, én már nem srác vagyok hanem pasi.
júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem zavarna, sőt.
júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem túl nagy kérés.
júl. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg valósítható, csak kevés férfinak van meg ehhez az önkontrollja, szexuális intelligenciája.
júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan, fokozatosan, semmit sem elsietve. Imádnám.
júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Az előjáték és az utójáték is nagyon fontos. Sajnálom, hogy ha nem volt benne részed.


Nekem volt partnerem, aki három éven át naponta a "hopp" módon elégítette ki a párját, s soha nem élvezte. Velem volt először orgazmusa...


Igen, nekem alap, hogy így legyen.


Sajnálom, férfi vagyok, nem srác. Írj bátran!

júl. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
20%
#1, de ő még sràc 😉
júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Szívesen játszanék ilyet, akár órákon keresztül.
júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok híve az ilyesminek, de néha kell az ilyen is.


Illetve mindenképp kell az előjáték és petting is. Az tényleg nem jó, ha az egész kimerül a szopásban. Kell a ráhangolódás.

júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Ennyire lassú közben elaludnék.

Erre jó a szexchat. De mikor találkozunk azért ne tartson órákig a csóktól a szex...🙄

júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!