Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már nyilvános helyen? Hol, miért, hogyan? Sztorit is írhatsz.

Figyelt kérdés

júl. 30. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Volt ilyen eset.

Az egyik, amikor egy esős, késő őszi délután megálltunk autóval egy bevásárlóközpont félreeső részén és hátra ültünk. A hideg miatt gyorsan párás lett az összes ablak. Szóval ott gyorsan meg is lovagolt a párom 😁

A másik, amikor egy szaunában egyedül maradtunk, senki nem látott be és ott szopott keményre. Nem durrantam el, de izgató volt a helyzet. Otthon este azért befejeztük 😁

júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Miskolc tesco parkoló
júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Városligetben többször is leszopott a volt párom és volt, hogy meg is dugtam egy fához döntve.


Hogy miért?


Mert erre izgult. Szabadban szexelni.


Volt egy másik eset egy másik csajhal a városliget régi felszini parkolójában, kocsiban a kb a Deloitte épületével szemben.


A csaj szopott, digtam is, de nagyon kényelmetlen volt. Az egyik ablak félig le volt húzva és egy srác meglátott minket.

Itt nem sültem el mert nagyon kényelmetlen volt, de a csaj nagyon jò volt.

júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vonaton, erkélyen, strandon
júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Az uszoda zárása után az egyik férjes -de szexuálisan elhanyagolt- kabinos kolléganőmet dugtam, amikor egy szintén úszómester kollégám ránk nyitott.

Úgy döntöttem, hogy nem hagyom abba, és a nő is élvezte a közönségünket, és a srác hamarosan már harmadikként aktívan részt vett a közös élvezkedésünkben.

Amíg a nő nálunk dolgozott, rendszeresen dugtuk hármasban és négyesben is, egy igazi kis nimfomániás ribi volt aki a korából akar 10 évet is letagadhatott volna, és bomba nő volt.

Nem is értettem, hogy a fatökű férjének miért nem kellett egy ilyen nagy vadmacska :)

júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben, hegytetőn, strandöltözőben
júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Több ilyen alkalom is volt.

Fiatalon, éjszaka buliból hazafelé ketten, már nagyon nem bírtunk magunkkal, besurrantunk egy parkba, és a bokrok között dugtunk. Utána mindenki ment haza a saját szüleihez.

Mikor már volt kocsi, akkor elhagyatott helyeken útszélen a fák között.

Céges bulin a szálloda erkélyen, szintén éjszaka.

Jó kis emlékek ezek, kellenek az ilyen kalandok szerintem.

júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy éjszaka parkban egy sötétben lévő padon. leültem, slicc le, farok elő. A csaj felemelte a bő szoknyáját, a tangát félrehúzta, és beleült.Hogy miért? mert be voltunk indulva.
júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

#5 Wow! Ilyet már láttam néhányszor az uszodában (ott dolgozom most nyári munkán), de még nem mertem beszállni, pedig szinte hívtak a tekintetek, hogy menjek oda és én is szálljak be.

Még kell egy kis bátorságot összeszednem, a merevedéssel nincs probléma, mert az azonnal megvan:D:D

júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!