Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek régen is felháborod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek régen is felháborodtak azon, ha egy pár külsőleg nem volt "egy szinten"?

Figyelt kérdés

júl. 30. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. A felszinesseg nem most kezdődött.
júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért manapság felháborodnak?
júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor mi össze jöttünk a férjemmel, konkrétan az egész családom ellenkezett, mert, hogy nem hozzám való. Én kis vékony lány vagyok ő meg macisabb alkat. Konkrétan ez az 1 oka volt ami miatt elvileg nem illettünk össze.. 😏 Senki nem szerette, mert mindenki előítéletes volt már mielőtt megismerték volna. Azóta persze ő a kedvenc vő. 8 éve vagyunk együtt. Úgyhogy szerintem senkinek semmi köze hozzá, csak az adott két embernek. Ha ők szeretik egymást úgy ahogy van a másik akkor csak ez számít. Más véleményével meg nem kell foglalkozni.
júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
"Az emberek" se régen, se most nem háborognak ilyen miatt.
júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Te biztos, hogy ezen a világon élsz 4-es?
júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki háborodik fel? Engem pl. végképp nem érdekel.
júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember felháborodik. Folyton ezt hallani, hogy ilyen jó nő hogy jöhetett össze ilyen csúnya pasival. És persze ilyenkor mindenki rávágja, hogy nyilván csak a pénz miatt ;) tehát több előítélet is van egy esetben.

Vagy fordítva, ronda nő hogy jöhetett össze jó pasival. Ti hol éltek, hogy itt arcoskodtok, hogy ez senkit nem érdekel?

Engem pl tényleg nem érdekel és csak ámulok ezeken a megnyilvánulásokon, ezért ragad meg ennyire...


#1 voltam. Kár lepontozni, nézzetek kicsit szét a világban...

júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobban is mint most.
júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem háborodok fel, nekem az nem baj ha másnak jó, az a bajom ha nekem nem jó, és csak a titka érdekelne az ilyen embereknek.
júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!