Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az Araboknál nem tiltott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Araboknál nem tiltott akkor az anál?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy igen.

Viszont beszéltem egy észak Afrikai muszlim férfival, eleinte nem mondta ezt csak ilyen alap dolgokról beszéltünk, mit szabad neki és mit nem stb.

Egyszer szóba jött az anál és folyton csak arról beszélt, hogy milyen jó lenne.

Mondtam neki, hogy szerintem nem mert azt a lyukat másra találták ki.

Utána teljesen fel volt háborodva és onnantól kezdve nem beszéltünk.

Most akkor szabad nekik vagy az is tiltott?



júl. 29. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9 köszönöm a válaszodat🤗

Lehet egy kérdésem?

Akik akkor nem imádkoznak napi szinten, azok akkor nem is teljesen hívők, vagy az nem kötelező?

Például munka mellett, hogy van idejük erre?

júl. 29. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
A modern világban már nem úgy működik, főleg a fiatalabb generációknál. Az én párom is arab, ő bepótolja később azokat az imákat, amiket korábban kihagyott. Ha olyan helyzetben van, hogy nem tud szőnyeget leteríteni meg hajbókolni, akkor simán csak leül, arra fordul, amerre kell, és csendben imádkozik magában. Nekem még ez is nagyon maradi dolog, de tiszteletben tartom és nem szólok bele. Egyébként kötelező nekik a napi öt ima.
júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

#11: az én férjem bár muszlim, és mindent teljesen tart, imádkozni nem szokott. Tunézia “modernebb” arab ország.

#9 voltam

júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Elvileg itt-ott. De másképp,hogy oldanakmeg a házasság előtti entyem pentyemet?

Ők is emberek...

aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!