Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz hogy nagy hiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz hogy nagy hiba kihagyni a szexet egy nővel ha lehetőség adódik rá?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom és szerinte nagyon fogom bánni a kihagyott lehetőségeket szexre, ő megházasodott azóta és úgy érzi hogy nagy hiba volt válogatni a nőkben ha egy kicsit is tetszik akkor nem szabad elutasítani szerinte.


Én is rá hasonlítok hogy nagyon kritikus vagyok a lányokra a nőkre, és tegyük fel ha nem tetszik nagyon akkor már nem akarok tőle semmit. És szerinte ez nagy hülyeség, mert több tapasztalat csak jó lesz később nekem. Pl legutóbb volt hogy egy lány nagyon nyomult rám, de nem éltem vele mert bár alakra vékony volt és fiatal is, de az arca sajnos csúnya ezért lekoptattam. Ezért a barátom szerint hülye vagyok.


Kinek van igaza?



júl. 28. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A dolgok nem ennyire feketék és fehérek. Hagytam már ki én is szexet, de hagyhattam volna ki több nőt is...
júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szimpatikus a nő , vagy ha szexuálisan nem kellően izgató , akkor ne bánjad , hogy nem volt meg .
júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
92%
Nagyapám azt mondta, jegyezd meg fiam, a túlvilágon az orrodra fogják akasztani az összes kihagyott pinát.
júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én nem bánom.

Olyan típus vagyok akinek nem sok nő jön be és ha nem jön be akkor nem akarok semmit tőle.


Míg sok férfi ismerösöm hacsak nagyon nem igénytelen nő akkor simán lefekszik a nővel.

júl. 28. 14:08
 5/11 Senior Séf ***** válasza:
85%
Hozzáteszem, ha ez igaz, a földig fog lógni az orrom. D
júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Amikor később 70 éves leszel, ne akkor bánd meg, hogy 20-30-40 évvel ezelőtt mennyi csajt megdughattál volna. Akkor más túl késő lesz megbánni. Inkább most kefélj, amíg még fiatal vagy és tudsz/van mivel.
júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kívánod az adott nőt szexuálisan, ne menj bele a szexbe. Én nőként éltem elég sok kínálkozó alkalommal, de akiket nem kívántam, azokkal mind megbántam. Testileg elélveztettek, egy idő után elmész, ha megfelelő részt izgatnak, de utána sz.r érzés volt, mocskosnak éreztem a testem. Az is kellemetlen volt, hogy a pasik viszont nem vették a lapot és akartak ráadást.

Akiket izgatónak találtam azokkal nem bántam meg. Szóval pontosítanék ezen a mondáson, élj az alkalommal, de csak ha kölcsönösen tetszetek egymásnak! ( és nem, ha a feje csúnya, az is kizáró ok! Főleg a fejét törölném némelyiknek az emlékezetemből, ahogy alapból csúnyának tartom, de élvezkedés közben még jobban torzul is -hiába, nem így megy, ez már nem törlődik, 70 évesen bizony ezek is eszembe fognak jutni).

júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Valóban hiba kihagyni. Később bánni fogod.
júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen.Én is ilyen voltam mindig is.Ma már 50 fele vagyok,de nem bántam meg semmit Válogattam,és azzal feküdtem csak le,aki tetszett.És ez így volt jó annak a nőnek is,akivel szexeltem.

Szerintem megalázó egy nőnek,ha a pasi csak egy lukat lát rajta,és semmi mást Az élvezet is kb mintha kivernéd a farkad. Számos nőt kihagytam,akik nem kellettek Megmondom őszintén hogy ma sem kellenének!

Legyél igényes,és szexelj jókat olyanokkal,akik tetszenek!

Ennek van értelme!

júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hozzászólással értek egyet , egy valamire való férfi,ne csupán egy Lyukat lásson egy nőn !!!

2 - es voltam .

júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!