Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hotelt, panziót, szálláshelyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hotelt, panziót, szálláshelyet üzemeltetőknek szól a kérdés: szoktak hozzátok olyan párok járni, akik csak pár órára vesznek ki szobát, és vélhetően csak dugni mennek?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek ezt, meg/feljegyzitek-e valami módon ezeket a helyzeteket vagy simán kiadjátok az üres szobát, esetleg tilos ilyen célra bejelentkezni, vagy a pár órásoknak is egész éjszakára adjátok-e ki stb.?
júl. 28. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem pár órára nem szoktak szobát kiadni, 1 éjszaka szerintem a legrövidebb idő amire kiadják, és biztos vannak olyanok akik csak szex miatt veszik ki a szobát.

( Nem vagyok Hotelt, panziót, szálláshelyet üzemeltető)

júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod miért veszed ki a szobát, és nem érdekli őket hogy miért veszed ki, úgy sincs semmi közük hozzá
júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abnak ki kis időre is.Igy bukott la a nejem,apartmanba mentek a pasijável.
júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem adom ki pár órára, ki kell fizetni a teljes éjszakát és be kell jelentenem az adataikat is, mert erre kötelez a törvény. Én nagyon figyelek a tisztaságra, takarítani az ilyenek után több meló, mint egy visszafogott pár után aki három napig marad, tehát nem lenne jó üzlet. Viszont ha a telefonszám megtalálható valamelyik feketelistán vagy a rosszlányokon, akkor eleve nem adom ki egyáltalán. Vannak akik nem foglalkoznak ezzel, de ott sokszor komoly gondok is vannak a szoba tisztaságával. Viszont az, hogy ki mit hogyan és kivel csinál nem érdekel, ha vigyáz a szálláshelyre.
júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk napközben van ilyen lehetőség, kb az egész éjszakás ár fele. Ha délután jönnek akkor csak egész éjszakára jöhetnek. Saját jegyzetbe jegyezzük fel őket.
szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!