Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen ritka lenne, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ritka lenne, hogy egy nőnek a nagyobb alkatú férfiak az esete?

Figyelt kérdés
Elég gyakran megbámulnak minket a barátommal az utcán, mivel van egy jó 50-60kg különbség köztünk, sőt, rejthetetlenül szőrös és már 12 éves kora óta így volt. Már szóltak meg barátaim és ismerőseim, hogy "lejjebb adtam az elvárásaimból" meg hasonlók. Ennyire hihetetlen, hogy nekem így jön be és így szeretem? Világ életemben egy széles, vállas, nagydarab, szakállas férfi mellett képzeltem el magam.

júl. 28. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.

Akkor semmi baj. Ha jól nézel ki, és jól érzed magad, akkor semmi baj.

A 80 kiló lehet ilyen, lehet olyan.

Az apróbetűs részt eddig nem ismertem.

Ha 170 magas vagy, tornázol, mozogsz, akkor semmi baj.

Ez így akkor rendben van. A szép kerek popsi nekem is a gyöngém.

Bár találnék egy ilyet most, de sajnos nagyon nehéz a mai világban. És sajnos már fiatal sem vagyok, csak középkorú.

Ez a hajó már sajnos elvitorlázott.

aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11.

Ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írj rám. Én is 40+ vagyok 😊

aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rendben. Most már nem vagyok otthon, de majd rád írok.

12#

aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Inkább nem szokványos. Ezért teszik szóvá.
aug. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy alapvetően ritka, hogy egy nőnek a nagyobb testalkatú férfiak legyenek a zsánerei. De ha ti jól megvagytok akkor fölösleges foglalkoznod azzal ki mit mond,a lényeg, hogy szeressétek egymást és önmagatoknak feleljeteke meg ne másoknak.
aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!